| slashy a întrebat:

Hello. Mi-am activat acum o luna internet pe mobil cu trafic de 100MB, crezand ca pentru ce am nevoie eu gen mess, facebook si 2 forumuri pe care le frecventez, e arhisuficient. Mentionez ca am un galaxy s. Va rog sa imi spuneti daca trebuie sa instalez un browser gen opera mini ca sa imi consume mai putin? Am intrat de 5-6 ori pe internet si instant s-au consumat toti MB. Nu inteleg ce se intampla, ori aia ma fura ori trebuie sa fac eu ceva si nu stiu ce. Multumesc anticipat pentru raspuns

1 răspuns:
| srsdanitest a răspuns:

Sa stii ca toate telefoanele cu android iti consuma mb fara sa te anunte, alimentandu-se cu update-uri si alte chestii de genu