| BellaAndreea a întrebat:

Hello! Mi-am creat pagini facebook si vreau sa am pe o pagina HootSuite.Acolo scrie, bine nu prea inteleg ce scre pentru ca scrie in elgleza dar pot sa va dau ce scrie:,, To allow HootSuite access to your Facebook account, you must first provide authorization from the Facebook website.

Please click "Allow" when Facebook asks for permission in order to connect your account to HootSuite."
Stie cineva ce inseamna ca eu daca dau pe Google traducere imi da o traducere varza...
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| swaggerofachampion a răspuns:

Trebuie sa dai click pe Allow atunci cand Faceook iti cere permisiunea sa iti conectezi contul la HootSuite happy