| bluelikenever a întrebat:

Hellotongueam facut un grup in lista mea de mess(ex:prieteni)dar nu stiu cum sa adaug id'urile in >el:" cine ma ajuta?batting eyelashesmersi muuuullltttbig grinfundita pentru cel mai rapid si bun rasphee hee

Răspuns Câştigător
| 11vladutz90 a răspuns:

1. Daca vrei sa dai "Add" la un id faci asabig grinai clik pe add bagi id...dai next si o sa iti apara acolo unde vrei sa bagi si iar dai next
2. daca vrei sa muti dintr-un folder in altul... apesi Ctrl + H (sa apara toate id'urile inclusiv cele offline) si dai clik pe care vrei ...in caz ca e unul, daca sunt doua tii apasat pe Ctrl si dai clik pe fiecare dupa care le tragi cu mouseul in folderul noua-facut

2 răspunsuri:
| Syphonaire a răspuns:

Dai click dreapta pe grup si dai "Add a contact to group". O zi fericita de la LikePikachu. :3

| SmecherKing a răspuns:

Pai cand dai add la un id scrii id dai next si acolo scrie sus unde vrei sa bagi id tu selectezi "Prieteni" dai nex si finish