| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Deci. daca vreti fundita, am primit de cateva ori de la unii cu nume ciudate care nu ii cunosc si pe care nu ii am in lista pe mess un site ( nu am dat pe el stiu ca e virus), intrebarea mea ar fi cum pot face si eu sa trimit la unii niste mesaje dar fara sa am acea persoana in lista, intelege-ti voi, cred... Mersi happy

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Apesi pe action>send instant message, bagi id-ul si-i trimiti mesaj chiar daca nu esti in lista (cu conditia sa nu te aiba la ignore)

| Agnes00 a răspuns:

Se numeste spam.

Si tu poti face acelasi lucru daca scrii id-ul respectiv ca si cum l-ai cauta in lista si dai enter, fara sa-l adaugi.

| DennyxD a răspuns:

In casuta de cautare la mess scrii idul si dai mesajhappy

| spike94 a răspuns:

Aceste mesaje le primesti automat de la hackeri ca sa iti viruseze pc nu pra ai avea cum sa faci asta doar daca esti hacker si nu cred ca esti laughing

| spike94 a răspuns:

ai cum sa trimiti acele mesaje daca vrei sa afli da add la spike_skate (idiul meu) si iti arat cum sa dai un mesaj fara sa il ai pe acel om in lista+am un sfat nu le deschide ca sunt virusi

| spike94 a răspuns:

Daca vrei sa afli da add la spike_skate + nu le deschide ca sunt virusi