| Isabellblablabla a întrebat:

Hello. Vreau si eu sa stiu cum isi pune toata lumea la status, pe Facebook, locatia unde se afla, de pe mobil. De ex. : Y este la parcul W cu X. Multumesc!

1 răspuns:
| Deea a răspuns:

Intri la profilul tau si acolo mai jos langa poza o sa vezi ca scrie stare, fotografie, loc, evenimente din viata, etc. Te duci la "loc" si in spatiul mai mic daca dai clik o sa te puna sa spui unde esti si cu cine. Nu stiu daca ai inteles ce ti-am explicat. Incearca. Daca e ceva, da-mi un mesaj privat.