| MyToXicRoMaNcE a întrebat:

Heloo TPU! As vrea si eu cateva pareri : vreau sa imi iau tableta, dar nu stiu ce sa aleg dintre : Samsung Galaxy tab(sau care o fi cel mai avansat model...) si intere Ipad 3
ceva pareri?
dau funda pentru cea mai buna explicatie!

Răspuns Câştigător
| Senyorul a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy tab pentru ca are android si ai o multime de aplicatii si jocuri. Estte mult mai distractiv un sistem de operare android decat Apple. Ai grija sa fie originala nu made in china.

2 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Daca vrei jocuri si aplicatii ia-ti Samsung daca vrei sa faci doar poze sau chestii din astea ia-ti ipad

| pytyk001 a răspuns:

Pai eu am tableta Samsung si e foarte buna merge si bine deci eu te-as sfatui sa iti iei ca mine