| EuuuLis a întrebat:

HELP! ajutati-ma si pe mine. Nu stiu de ce mi se sterg id-urile. Nu-mi mai apar toatee in listaa si nu stiu de ce. sad

2 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Dezinstaleaza-ti si instakleaza-ti-l iar

| xBro a răspuns:

laughingrolling on the floor) poate tu ai apasat ctrl+h [ sa-ti apara toate id-urile online ]

Sau poate cineva iti stie parola de la id, iti intra pe id si iti sterge id-urile, iar faze din astea cu dezinstaleaza instaleaza y x sunt raspunsuri de adormit copii [ unii raspund asa ca nu stiu cauza mai exacta ], BAFTA!