| Georgicuță a întrebat:

HELP! Am cumparat o imprimanta HP3050 si nu o pot face sa se conecteze la wireless. Apas butonul WPS, sau bag PIN-UL si cateodata imi arata ca se conecteaza la "Mihai" dar esueaza iar cateodata scrie eroare WPS.

2 răspunsuri:
| DeliiBluu a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa te duci acolo de unde ai cumparato si roaga pe cineva sa vina acasa la tine sa iti explice...Decat sa asculti toate raspunsurile nefolositoare si sa faci cum zic ei si cine stie tise strica imprimanta... poti citi si instructiunile dar cel mai bine e sa te duci de unde ai cumparato! SUCCESS

| Georgicuță explică (pentru DeliiBluu):

Am reusit sa o trec pe wireless, am citit manualul laughing. Dar acum ca sa o pot folosi trebuie sa ma deconectez de la WiFi-ul meu si sa ma conectez la ea.