| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

HELP! Buna TPU! Chiar am nevoie de ajutor >:"! Deci am mai pus intrebarea asta dar mi sau dat numai linkuri si site-uri... deci va rog sa imi spuneti voi nu sa imi dati linkuri sau altceva cum sa scriu colorat la `Despre mine`[pe hi5]. Plz Help!big grinbig grinbig grin FUNDOI!love struck Ms anticipatbatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

TEXTUL TAU
Sterge "@" pus de mine, iar in loc de "green" scrie culoarea pe care o doresti pentru scris dar in engleza - exemplu red=rosu, blue=albastru, etc. incearca si revino cu replay. bafta

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu ai inteles cum corina?

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

Nici un raps nu m-a ajutat dar totusi pentru ca am zis fara linkuri i-am dat funda lui CybeRAthlete

| Lollypop a răspuns:

Http://www.pimp-my-profile.com/htmledit/

scrii textul, il editezi(font, colour, font type), dai click pe "generate html", copiezi codul in rubrica unde scrii commenturi, si gata:).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu creioane colorate.