| razwan3l a întrebat:

Help cine imi poate spune cum pot pune google chrome in romana? este cel mai nou chrome :d dau funda celui care imi rezolva problema

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Chrome in romana il iei de aici -> http://www.google.com/chrome?hl=ro iar ultima varianta este Google Chrome 15

| razwan3l explică (pentru Intruder19):

Da mi-am dat seama dar ala 15 nu e si in romana big grin mersi la toti oricum

| Intruder19 a răspuns (pentru razwan3l):

Ba este si in romana, eu il am instalat.Trebuie doar sa accesezi pagina de la google cu hl=ro sa descarci versiunea in romana.

5 răspunsuri:
| SakuraXD a răspuns:

Tbuie sa iti instalezi google chrome, dar in varianta romana.atat tot...si ca sa faci asta, cauta pe google: google chrome.ro

| razwan3l explică (pentru SakuraXD):

Aaa inteleg asta l-am luat de pe go4it.ro inseamna ca de aceea mie in englezabig grin