| RoxyRoxana99 a întrebat:

Help!
Cum se face un blog din acela cu.ro la sfârșit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.ro este un domeniu si se cumpara cu bani reali. Nu este mult, probabil un 10 euro pe jumatate de an, 12 euro intr-un an. Dar pentru a avea un forum pe acest domeniu, iti trebuie un host. Hostul este de fapt serverul ce iti tine site-ul online, pe internet. De aici implica alte costuri.

Iar forumul, iti recomand sa folosesti templates ce le gasesti pe net, sunt usoare de implementat.

O zi placuta!

4 răspunsuri:
| FuNNy121431 a răspuns:

Te referi la domeniul.ro?
acela se cumpara cu banihappy

| LuciWv a răspuns:

Trebuie sa platesti o anumita suma de bani, nu mult.Dar trebuie daca vrei domeniu.ro
Bafta

| Deliiiia a răspuns:

Acele bloguri au domeniu propriu si este necesara efectuarea unei plati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi un domeniu