| Alexakos a întrebat:

HELP. funda

mi-au blocat contul pe mess si pe yahoo mail. pe acest cont am totul. messenger facebook si multe alte site-uri pe care nu pot intra decat cu acest cont. cum pot face sa recapat contul?
singurul lucru pentru a ma ajuta este asta "What is your oldest cousin's name?" dar nu mai tin minte nici batut ce nume am pus. am incercat zeci de nume dar nimic.
va rog dau funda doar ajutati-ma cumva sa recapat contul inapoi. si mi l-au blocat asa pur si simplu nu am facut ceva ca sa mi-l blocheze. si plus ca am cam o luna sa intru pe internet.

4 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Pai daca ti l-au blocat o sa iti apara sa intrii din nou in cel mai scurt timp
Dar daca ti-au schimbat parola si nu o mai tii minte nu prea mai ai ce sa ii faci.

| Alexakos explică (pentru GabrielCIG):

Parola o stiu prea bine. daca mi-au schimbat parola... atunci e atunci. sper sa pot reveni iar. imi zice ceva de 12 de ore.

| rick2005 a răspuns:

Derbi ai rezolvat cu mail-ul? daca da poate ma ajuti si pe mine am aceiasi problema, multumesc.

| dragoss002 a răspuns:

Am si eu exact aceeasi problema. V-ati rezolvat-o? Daca da cum?