| andreea_4564 a întrebat:

Help me! cand imi pun o poza la avatar imi apare distorsionata (culori ft airea) ca si cum ar fi modificata. desi in pc arata normal. de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| ionutzzzu a răspuns:

Tu ai Yahoo Messenger 11, instaleaza Messenger 10 si o sa se vada bine avatarul. Funda?

2 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Am patit si eu are probleme yahoo nu esti singura care pateste asa.O fi avut de la ei o problema ca ma gandeam ca e virusat yahoo meu dar l-am sters si mi-am instalat altul de pe alt site si tot asa imi arata dar acu se vede bine dar la unii tot asa naspa se vede.

| Cdzgariat a răspuns:

Si eu am patit la felwinking, asteapta sa treaca vreo 2-3 saptamani si vei vedea ca se rezolva de la sineoh go on, nu trebuie sa iti reinstalezi messu-l sau chestii ca degeaba le faci, e ceva virus problemathinkingwinking