| MihaelaMihaa a întrebat:

HELP! Mi-a disparut "bara neagra" de la windows 8.1 si nu stiu de ce si nici cum sa o pun la loc. Daca aveti o idee, astept raspuns. Multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2OUQ95nS7Wg

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cred ca fara sa vrei ai dezactivat bara laterala. nu stiu cum sa iti explic. daca vrei instaleaza team viewer si prin mesaj privat sau mess imi spui id si pass si iti activez intr-un moment bara laterala.

| gelu1970 a răspuns:

Probabil ai rezolvat

| LTAA a răspuns:

Ia un Antivirus cu licenta trial si verifica-ti-l de virusi.

| Ariel0211 a răspuns:

Bara neagra fiind bara de jos, cea de la start?

| MihaelaMihaa explică (pentru Ariel0211):

Cea din partea dreapta, am uitat sa specific. De unde imi si opresc computerul.

| DeyCj a răspuns (pentru MihaelaMihaa):

Din câte știu se autoascunde.Dă cu „șoarecul" în colțul din dreapta jos.Ar trebui să reapară. Succes

| MihaelaMihaa explică (pentru DeyCj):

Nu mai apare si asa e problema.

| DeyCj a răspuns (pentru MihaelaMihaa):

Da©a nici după ce repornești sistemul din butoul de unde pornești calcultorul, nu îsi revine e ceva eroare de soft.nu îmi dau seama daca nu văd exact cum e treaba.

| Gamerxd1997 a răspuns:

Reinstaleaza-l windows 8.1 si va fi totul ca nou