| Sabina_3006 a întrebat:

Hey all! Am nevoie si eu de nitel ajutor...am downladat acum cateva zile un joc care s-a downladat pana la jumate si din greseala am scos calculatorul din priza si s-a inchis atunci cand nici nu se terminase instalarea.Cand am intrat din nou am vazut icoana jocului pe dextop dar cand am dat click pe ea pntr a incepe jocul... el nu pornea si cand am dat pntr a dezistala spunea erroare si ca nu putea. Va rog sa ma ajutati urgent! Multumesc enorm!

Răspuns Câştigător
| SimpleWay a răspuns:

Ca sa-l unnistalezi intra in start-control panel-Add or Remove programs-cauta acolonumele jocului si dai removewinking funda?big grin

2 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Atita timp cit nu s-a descarcat complec jocul nu are cum sa fie instalat, asa ca nu ai ce sa dezinstalezi.

| w1NNNd a răspuns:

Incearca cu Revo Uninstallerwinking