| sweetlovelything a întrebat:

Hey am o mare problema cu compu meu! Cand vreau sa deschid un file in word sau in power point mereu imi apare ca aplicatia is not a valid WIN32. Nu mai stiu ce sa fac am incercat mai multe solutii dar niciuna nu a functionat! Va rog sa ma ajutati am nevoie neaparat de un proiect si eu nu pot sa il vad dar nici sa il descarc! Va rog sa ma ajutati! DAU FUNDAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Depinde ce windows ai, parerea mea e sa dai un restore la pc start-all programs-accesorry-si de aici trebuie sa cauti un folder system si apoi gasesti system restore dai acolo, urmaresti pasii iti vei alege o data in care pc tau mergea bine happy, si in cateva minute isi va reveniwinking sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Vezi cu Advanced System Care și Ccleaner (scanezi tot).
Reinstalează Microsoft Office.
Scanează PC-ul cu Malwarebytes.
Deci, ai rezolvat ceva?

| beastboy84 a răspuns:

Frate incearca hdd regeneratorhappy apoi baga windows