| BabyyyyU a întrebat:

Hey, am o problema. Poate multi o sa spuneti ca e banala, si ca nu ma descurc... In Bully scolarship edition, la misiunea " Nerds Challange " Nu reusesc nici odata sa bat scorul de 1010 Ibs. Asa ca mi-am instalat un program Cheat Engine. Am incercat sa fac cum am vazut pe youtube dar, cand vreau sa ies din full screen ( adica sa apas butonul START de pe tastatura ) ca sa pot lucra cu Cheat Engine, nu resusesc sa ies din full screen... de obicei la celalalte jocuri asa ieseam de ex. Sims, Octodad etc. Am nevoie de ajutor! Un sfat, ceva!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Apasa ctrl, alt si delete in acelasi timpwinking dai pe task manager si apoi te descurci tu, ar trebui sa mearga asawinking

| FireBlazer08 a răspuns:

Incearca sa iesi cu alt+tab sau cu ctrl+alt+del. Daca nu merge, incearca sa intri in meniu, apoi apasa pe acele combinati.