| RedPorcelain a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare sad. De curand mi-am facut cont la Imvu. Si, ma rog, e frumos jocul, dar cand vreau sa dau la chat imi apare tutorialul, dau start si fac prima miscare apoi cand ajung la faza cu breakdance nu mai mergestraight face. Am dat de o gramada de ori breakdance, am iesit si intrat din nou la tutorial si degeaba, ce trebuie sa fac ca sa mearga sad...Va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| mihneatomescu a răspuns:

Poi eu nu stiu dar poti trece peste tutorial dand skip tutorial... Daca nai ceva impotriva sa pierzi 1000 credite... Dar sasa n-ai ce face la cheat now!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai da atunci la breakdance

| Sssh! a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci, si mie mi se intampla la fel...sau poate daca ii dai uninstall, iar apoi downloadeaza-l din nou, poate asa merge.
sper ca ti-am fost de ajutor.