| nycolycy a întrebat:

Hey,am si eu o intrebare! stiti cum se pune banda transparenta pe poze in photoscape? gen asta http://www.facebook.com/....../photo.php daca nu intelegeti despre ce vorbesc!

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Heyhappydepinde de versiunea de photoscapehappy nu la toate apare la felhappyin principiu intri la "object" si acolo iti apar niste forme(patrate, cercuri, stele-de culoare galbuie deschisa)selectezi forma dorita, setezi transparenta de la "opacity" si apoi iti alegi culoareahappydupa care iti pui forma unde vrei pe pozahappybafta!