| Sandry a întrebat:

Hey, Am un cont de facebook si nu stiu ce s-a intamplat tongueagina este foarte mica si cu scris la fel de mic in timp ce la celelalte pagini e ok.Acum folosesc Google Chrome
Ce pot sa fac?
Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Intri pe acea pagina, tii pe butonul "Ctrl"( stanga jos da trebuie sa stii)
si apoi in timp ce tii pe ctrl dai in fata si in spate de rotita de la mouse sau apesi pe "-" sau "+" de pe numpad alea din stanga! sper sa iti fiu de foloshappy

| Grăurea a răspuns:

Draga Sandry,
Imi pare rau ca din 22 Februarie nu te-a ajutat nimeni la o intrebare atat de simpla. In coltul din dreapta jos vei vedea o casuta acolo cu o lupa cu un "+" pe ea, alaturi ceva pe care scrie 50% sau 75% si iar alaturi un triunghiulet micut negru indreptat in jos. Apasa pe el si o sa-ti apara o casuta cu change zoom level, da pe 100% si va reveni la normal. Sper ca inca iti mai este de folos. Funda happy?