| dragutsa a întrebat:

Hey am un fic pe sasu. fairtopic. cum imi pot pune o imagine la sfarsitul unui capitol?

2 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Hey, buna. Si eu sunt membru sasu. fairtopic. Cred te-as putea ajuta. Vrei ca semnatura sau doar sa pui imagini la fiecare capitol cu diferite personaje?

| AriantheLissa a răspuns:

Buna! Si eu am cont. Deci, pentru a pune o imagine la sfarsitul unui capitol, accesezi site-ul http://imageshack.us/ si dai browse si alegi imaginea pe care vrei tu s-o pui la sfarsitul capitolului. Dai clik pe marimea aceea unde scrie 600x800..ca sa fie imaginea maricica. Dupa care dai pe "upload now" astepti sa se incarce dupa care iti apar sub imagine niste link-uri. Dai copy la "direct link" si dai copy dupa care te duci la forum, unde ai scris capitolul si dai paste la link. Daca e vreo problema de nu merge poti sa dai si la "Forum code"(asta fiind alt link de acolo) si procedezi la fel. Merge! :* Funda?:)