| deeyuz a întrebat:

Hey am un ipod 2G si as vrea sa imi punn poza in spatele iconitelor ( parca background se numeste). am cautat pe google si fiecare spunea ca trebuie instalat un alt program ( cydia, redsnow, etc) si as vrea sa ma lamuriti si pe mine ce program/e trebuie sa instalez ca sa imi pun background. device-ul ipod-ului este iSO 4.2.1.ofer funda

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun background ca oricum nu se va intelege nimic din el. Decat cel de la lockscreen il poti schimba. Si daca vrei sa iti faci jailbreak, da, trebuie sa downloadezi redsn0w spre exemplu, dar nu ti-as recomanda.