| SarmalutaPuternica a întrebat:

Hey am un prieten in lista mea de messenger si tot timpul este online adica arata bulina galbena va dati seama ca el poate nu are mesu deschis poate nu e on deoarece i-am dat mesaje si nu raspunde poate ca nu e online dar apare ca fiin online cu galben cum imi dau seama daca e sau nu e va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BlitzLikeXd a răspuns:

Poate e offline sau invizibil happy marius_fan_arsenal e id-ul meu

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ce program ai vrea sa iti spuna daca e sau nu la calculator? Singurele programe de pe net iti pot spune daca e online sau nu, dar daca ai zis ca este online nu mai ai ce verifica.

| Aylee a răspuns:

Ce inteligent din partea ta, n-am figuri pe mine, da sunt niste intrebari de toata jena. Nu vrei cumva un program sa afli ce a mancat in dupamiaza asta?

| SarmalutaPuternica explică (pentru Aylee):

In primul rand nu este dupa amiaza este dimineatalaughing)))))) si in al doilea rand iubirea mea daca ti s-a parut intrebarea ridicola de ce ai raspuns dragostea mea? m-ai luat la misto si eu ti-am raspuns sa-ti dea dumnezeu dupa sufletu tau de ironica cica" ce vrei un program care sa-ti arate tot".

| Aylee a răspuns (pentru SarmalutaPuternica):

Cu ce te-am luat la misto? Te-am intrebat ce program ai vrea sa-ti spuna daca e sau nu la calculator. Si vezi ce limbaj de argou ai? Se vede ca esti traita intr-un medium rural langa coada vacii happy

| SarmalutaPuternica explică (pentru Aylee):

Este parerea ta si pentru ca sunt matura n-o sa-ti mai dau apa la moara observ ca=ti place sa vorbesti cu oamenii ironic.