| Aburycky a întrebat:

Hey! As dori si eu mai multe informatii despre twitter sau myspace, cine are daca vrea sa-mi dea si mie un mesaj cu id-ul sau ca vreau sa mai intreb nish chestii. multumesc! va rog un raspuns

1 răspuns:
| justme_2012 a răspuns:

TWITTER-ul e folosit mai mult pentru a pune la curent oameni care te "urmaresc" pe twitter.De exemplu celebritatileE un mod direct de a comunica cu fanii.Cat despre myspace nu se mai foloseste, la putere fiind FACEBOOK.Insa e aproximativ la fel ca hi5'ul