| Pisicuța a întrebat:

Hey, care e mai bun... Windows se7en sau tema lui?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...frate nu ai cum sa compari un windows cu o tema! ...defapt ce compari? vrei sa spui care tema e mai buna? aia originala din windows sau aia falsa? Pai aia din windows 7 logic, fiindca o schimbi mereu si o personalizezi cum vrei tu! plus ca se schimba imaginile singure! tema win 7 pentru xp e limitata! treci pe win 7, e mult mai avansat ca xp, si mult mai avantajos la performante!

| kire a răspuns:

Windows-ul in sine este mult mai bun, deoarece temele doar iti schimba aspectul si iti ingreuneaza calculatorul(adica ti se va misca mai greu), daca vrei incearca sa iti instalezi windows 7 si daca nu-ti place sa-ti reinstalezi windows-ul vechi, dar ai grija inainte sa ti-l instalezi sa pui pe un stick/DVD/CD datele importante/pozele fiindca nu le mai putea recupera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai citit intrebarea inainte sa postezi? zi si mie dupa ce criterii poti compara un sistem de operare cu o tema?