| Narsha a întrebat:

Hey
Ce laptop imi recomandati? Am 12 ani, as vrea sa nu fie extrem de scump(nu mai mult de 10-12 milioane)Fiti sinceri, si poate aveti chiar voi laptopuri si vreti sa mi le reocmandati. Cea mai buna recomandare primeste fundoihappy

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unul bun ai aici http://www.citgrup.ro/....../2540.html cu Procesor Intel Centrino Core Duo, T7200 2 GHz 4 Mb cache
si aici mai ai unul http://laptop-second-hand.interlink.ro/......p8299.html Laptop Fujitsu Celsius H240, Core 2 Duo, 2. 16Ghz, 2Gb, 100Gb hdd

| CapitanuSemafor a răspuns:

La banii astia, pai cea mai buna optiune ar fi sa iti iei unul la mana a 2-a, de la Dell sau Asus. Chiar daca este la mana a 2-a, decat sa dai 12-15 mil pe unul nou si slab, mai bine unu SH si destul de puternic. Oricum, la banii astia nu prea exista laptopuri noi si bune. Go with SH!

| BrD a răspuns:

D'ala in forma de broasca!

| ghineanamaria a răspuns:

Eu am laptop ca asa se spune dar iti spun sincer ca nu exista laptop la asemenea pret mic(poate doar in alte tari ca eu nu l-am luat din tara)

Uite aici un link cu laptopuri:http://www.emag.ro/......t-priceasc

| noktambul a răspuns:

Eu nu am laptop. Eu am laptop!laughing Asa ca, sincer, nu iti pot "reocmanda" nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell latitude d620 dar costa 4000 lei

| Șttefania a răspuns:

Sigur ca sunt laptopuri la asemenea preturi, da nu sunt dinalea mari care au capacitatea ca un calculator.Sunt dinalea mici in care nu poti sa faci cine stie ce lucruri.
Nu iti pot recomanda nimic [nu am laptop] dar cea mai buna firma este Apple.

| killeru22 a răspuns:

Incearca pe emag.ro

| ionutalecs a răspuns:

BrD

esti tare haios laughing

buna asta

| ColoradoM a răspuns:

La 10 -12 milioane ma indoiesc ca vei gasi ceva de calitate sad dar poate stiu altii mai multe ork succes:* Merry X-mass and Happy New Yearwinking