| geoox550 a întrebat:

HEY!

ce sa fac daca am deschis windowsul si mi-a aparut imaginea de start si USER? am dat pe user si imi arata imaginea de desktop si in doua sec ma duce din nou la imaginea de start...habar n-am ce sa fac... dati-mi si mie cateva idei

P. s: chestia este ca toate fisierele importante nu le am in partitia C... le am in My Documents.

2 răspunsuri:
| Unnamed_5767 a răspuns:

As propune sa iti reinstalezi windows-ul.

| alexcan a răspuns:

Ai un virus, de preferat sa iti resinstalezi windows-ul nu vad alta solutie un antivirus acum cred ca ar fi prea tarziu pentru ca deja zici ca fisierele sunt mutate deci implicit virusul a patruns deja in sistem. funda?