| claudiaclau a întrebat:

Hey...cine ma ajuta cum sa nu-mi mai apara si parola cind intru pe facebook? stiti ca aparea ceva cu sa-mi apara parola tottimpul..cum sa o scot sa-mi apara numai email-ul fara parola? plss urgent! Dau funda cine ma ajuta primul..scz categoria

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna! Cand te loghezi acolo sus in dreapta pe facebook, scrii e-mailul si parola, apoi bifezi "pastreaza-ma autentificat".
Succes!

| claudiaclau explică:

Imi pare rau sa-ti spun dar cred ca nu ai inteles, nu merge... vreau sa nu-mi mai apara parola cum fac? sa apara doar email-ul si apoi pastreazama autentificat..mersi!

| HelpMeNow a răspuns (pentru claudiaclau):

Nu ai cum, asa este la toata lumea... daca dupaceea apare vreo problema la parola, cum faci sa o corectezi daca nu o vezi...

| h3r a răspuns (pentru claudiaclau):

Buna. Imi cer scuze, nu am vazut nici aseara raspunsul postat de tine. Ai bifat cumva la browser : memoreaza parola? sau ceva de genul, o aplicatie care iti apare atunci cand bagi o parola?hee hee
Totusi, dupa un timp nu-ti va mai aparea, incearca sa reinstalezi browser-ul si apoi logheaza-te iar, va merge happy.
Succes.