| Nelutzu2000 a întrebat:

Hey..Cum pot sa-mi activez optiunea aia "Urmareste" la facebook? Dau Funda pentru raspuns corect happy

Răspuns Câştigător
| Goofy a răspuns:

Iti trebuie 18 ani... am incercat si eu laughing

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Intra aici: https://www.facebook.com/about/follow si apasa pe butonul Activeaza urmarirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tvrnews.ro/......12384.html un sfat

| JustCosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu despre asta e vorba. Este vorba despre butonul Follow pentru persoanele care nu vor sa-si incarce lista de prieteni, ci pur si simplu vor sa urmareasca doar postarile unor persoane. De exemplu, tu daca ai butonul asta activat si eu nu vreau sa te adaug in lista mea, pot apasa pe el si-ti vad doar postarile.

| marcel1998 a răspuns:

Schimba-ti data de nastere si ai sa poti face asta