| Duck30 a întrebat:

Hey! Daca ai un mouse special pentru gaming te ajuta cu mult? Daca da mi-ati putea recomanda un mouse de gaming destul de aratos, sa aiba o forma de mana destul de ok, butonase de-alea speciale(cred ca stiti la ce ma refer) si sa fie si wreless si cu fir dac se poate:-D.Sa nu fie chiar foarte scump(cam 200 de lei, pot pune si mai mult doar ca n-as vrea sa-mi irosesc banii pentru asta )DAU FUNDA!
Multumesc anticipar & HAVE A NICE DAY!

Răspuns Câştigător
| AlexandruVl19 a răspuns:

Mouse-uri de gaming poti gasi la multe firme, confortabile si de calitate. Dar nu te ajuta asa mult acele butonase, ele tin locu' unor taste la care iti este greu sa ajungi cu mana care este pe tastatura.
Eu cel putin nu iti recomand aceste mouse-uri deoarece sunt foarte grele si nu prea ai nevoie de acele butonase ai sa uiti de ele, cel putin asa am facut eu.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sunt de fite.

| SouLIce a răspuns:

Te ajuta, mai ales la shootere
http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/asus/gx950/

| zuzuluzu a răspuns:

Mousul de gaming nu este wireless niciodata http://bit.ly/VyVSZK uite aici unul bun care merita cumparat.