| Kangell a întrebat:

Hey Dau FUNDA!, FUNDA! Te cam mult timp am un virus in calculator.

Pe monitor : Monitorul este SAMSUNG! jos sunt niste butoane
E un buton MENU cand il apas apare o chestie cu luminozitate optiunii etc. si imi apare menu imi dispare asa in continuare, butoanele sau defectat. si nu stiu cum sa scap de virus. Am anti-virus! PLZZZ FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anti virusul nu face nimic doar daca ai kasperski.I-a de pe net Malwarebytes si fa o scanare completa..Va dura vreo 3 ore dar te scapa de toti virusii! funda?