| afrancii a întrebat:

Hey, dau funda! vreau sa-mi schimb numele pe facebook si nu ma lasa si mi arata : Friends can view your profile using the link: ajuuutaaatii-maaa sad funnnndaaa!

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Schimbă-l in română!

| Nyco4ever a răspuns:

Nu il ai in romana? ca sa il ai in romana dai Acasa si jos de tot da jos scrie Engleza apesi acolo si il dai in romana apoi intri unde trebuie sa te deconectezi si dai setarile contului si la primul Nume bagi acolo numele nou si parola si Salveza modificarile asa se schimba si asta Friends can view your profile using the link insemna ca prietenii tai pot vizioa profilul dupa urmatorul link da nu trebuia sa sperii nu are nimic.

| afrancii explică (pentru Nyco4ever):

Este in romana, problema e ca nu ma lasa sa-mi schimb numele

| Nyco4ever a răspuns (pentru afrancii):

Nu are cum mai incearca