| Autumnfeelings a întrebat:

Hey. De unde pot descărca gratuit stiluri de scris pentru PhotoScape? Atenţie PhotoScape.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dafont.com

Incearca-l!

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna. Scrii pe google : Fonts, fonts love, artistic...ce ti-ar place mai exact.
Apoi te duci unde ai instalat Windows-ul( partitie) si la Fonts- pui fonturile descarcate acolo si intri in photoscape. Finish!

Succes!

| lmny a răspuns:

Http://www.1001freefonts.com/
O sa se descarce arhivate, asa ca tu va trebui sa le scoti pe fiecare in parte din folderul arhivat, si sa le pui in alt folder normal(va trebui sa aiba formatul.ttf)
Intrii apoi la Start/Control Panel/Fonts si le copiezi acolo pe toate.
Daca ai probleme sau nu stii cum sa dezarhivezi folderele alea care le descarci de pe site, spune-mi si o sa vad ce pot face.

| CYOBYY a răspuns:

Marte...