| alexikka a întrebat:

Hey eu am o camera de la gembird si vreau sa vb pe skype pe messenger si sa ma vad etc. ei bine eu cand o bag imi zice USB device not recongnized dar nu stiu de ce si cd-ul de la camera web nu il gasesc se poate sa o instalez ceva? fara sa reinstalez wind pls

1 răspuns:
| viktorxxx a răspuns:

Hai sa-ti spun ce-as face eu daca as fi pus in situatia ta.
1. As proba camera la alt PC ca sa ma asigur ca e ok sau as incerca sa o conectez la alt port din PC-ul meu.
2. As proba portul usb cu un alt device care stiu sigur ca este functional
3. Daca ambele sunt bune, as cauta cu google driverul pentru camera si l-as instala