| 000MadMAX000 a întrebat:

Hey lume am un GTX460 si dupa un refllow placa a mers un pic si apoi gata,nu are semnal, coolerul se invarte se mai poate repara? daca da cam cu aproximare cat ar costa?

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Raporteaza penibilul de mai sus te rog. http://www.tpu.ro/utilizator/asww/raspunsuri/

| Darius1994 a răspuns:

Esti prost Pa n`am treaba cu tine

| 000MadMAX000 explică (pentru Darius1994):

Prost esti tu cu tot neamul tau de la maimuta incoace. Daca esti un cretin batut in cap macar tine-ti cuvintele pentru tine si nu mai da dovada de lipsa de educatie.