| sweetela a întrebat:

Hey! Matusa mea va naste incurand si as vrea sa ii fac un video unde sunt toate pozele cu ea insarcinata doar ca nu stiu cum...heeeelp!

Răspuns Câştigător
| Deliiiiiia a răspuns:

Heeey.daca e pe Pc..ai Movie Maker...iar daca e pe telefon...ai:
♡ Filipagram(pana intr.un minut)...
♡Viva Video(cateva minute-6O parca.o.O)...se face foarte usor... poti pune si scris pe poze..au ei stilul lor(e smecher)
♡sau Viva Video Pro..care te lasa mult mai mult(cred ca trebuie sa il cumperi)...oricum.bafta..e usor!

1 răspuns:
| Miau1617 a răspuns:

Daca vrei sa fie pe telefon clipul, poti descarca o aplicatie numita VivaVideo, dupa ce ai descarcat-o, scrie pe youtube :Tutorial vivavideo.Si te va ajuta.Bafta! Funda te rog?