| andreealc345 a întrebat:

Hey! Mi-am uitat parola la messenger si desigur ca nu mai stiu nici raspunsurile la intrebarile acelea pe care le-am pus aiurea. Ma puteti ajuta? Am mare nevoie sa-mi pot accesa din nou contul.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stii parola si intrebarile de siguranta nu mai ai sanse la id ala

| alinush21 a răspuns:

Pai de ce ai completat gresit atunci cand la-i creeat? slabe sanse...

| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Poate o sa sune ciudat dar poti sa intri pe mail? daca poti revin-o cu un reply si te ajut sa schimbi parolawinking