| Dema a întrebat:

Hey... Mi-au disparut sunetele, adica nu pot asculta nici muzica nici la filme nu ma pot uita...mi se pare ca am sters programa aia din greseala ce sa fac acum? ce programa stiti pentru asta?

Răspuns Câştigător
| dimonstru a răspuns:

Bai cauta pe net"Realtek" si uitete la windowsul care iti trebuie si descarca-l sau cauta "Realtek" si marca de PC care il ai! SUCCES!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver identifier scanat ce drivere iti lipsesc si descarci totul e free

| ionutk9 a răspuns:

Programa? in fine. iti recomand sa instalezi windowsul daca ai sters cumva din fisierele dll cam asta e solutia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei intra in start la setings control panel si apoi la Sounds And Audio Devices acolo reglezi sper ca te-am ajutat happy Succes!

| JusTPauL a răspuns:

Daca nu iti merge, lasa-mi un id de mess, poate te pot ajuta eu. Bafta