| Diiiaaa a întrebat:

Hey! Nu stiti, daca imi reinstalez windowsul mi se sterge tot ce am pe calculator(adica programe, muzica, poze etc)?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Depinde de ce faci pe acolo. laughing
Poti alege sa se formateze doar partitia C. Si atunci o sa pierzi doar driveri programe, ce ai pe desktop si ce ai in My Documents. tongue

Daca nu vrei asta, poti alege functia repair si o sa ti se pastreze in intregime. tongue

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Poti sa formatezi numai C spre exemplu, iar ce ai pe D / E sau altele, raman intacte

| Zenithf a răspuns:

Unele programe vor trebui reinstalate, de asemenea, ar trebui sa copiezi folderul "my documents" pe alta partitie, asta daca trebuie sa formatezi partitia sistem (este recomandabil sa o formatezi, mai ales daca ai avut virusi). Si toti avem virusi. straight face

| vladvlad23 a răspuns:

Da ti se sterge tot dar cineva stia o smecherie ca ti se sterge doar ce e pe Local Disk C.

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Nu chiar! Poti sa resetezi numa Discu C

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Salut! unchiul meu mi-a reinstalat windowsul si mi s-a sters doar ce aveam in C:/! sper ca ti-am fost de ajutor!

| Bianka_5573 a răspuns:

Da! eu asa stiu!