| Monyyyyy a întrebat:

Hey salut, la neflix la început plătești mai mult? Am făcut cont cu 11, 99 și o zis ceva de 1, 27 curs valutar, mi-o luat 92, și pot crea 4 profiluri? Care era faza cu 3 euro dacă împarți cu cineva

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu? La 12 $ dacă folosiți 4 persoane e 3$ de persoana

| Furnicuta000 a răspuns:

Am auzit si eu ca la anumite banci se iau mai multi bani. Eu daca fac abonament de 5 euro imi ia 25 lei, daca fac de 10 euro imi ia 50 lei. Am cont ING dar mi-au zis persoane ca depinde de banca

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Minciuni tu îi crezi pe ăstia? Alea sunt reclame facute special sa cada fraierii in capcana, si dupa ce ai facut abonamentul iti ia pretul real, cel mai bine iti inchizi abonamentul ca o sa platesti cît nu face, ai filme destule la televizor la ce va trebuie Netflix?