| Vectra1 a întrebat:

Hey! Stie cineva cum pot intra in OpenGL la Intel HD Graphics? ca nu gasesc cum. Dau FUNDA! multumesc. Uitati si o imagine cum trebuie sa arate https://www.google.com/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| ValyC3 a răspuns:

Am inteles ce vrei sa spui, vrei sa ai open GL, ala este de la driverul placi tale video, driverul il poti lua cu Slimdrivers, program full free, nu necesita nimic, si plus ca mai instalezi drivere de la el big grin P.S. driverele instalate il fac sa mearga mult mai repede

1 răspuns:
| Vectra1 explică:

Un link de download? Si ai funda :*