| fngprs a întrebat:

Hey stiti ceva jocuri offline faine care sa mearga pe un comp slab adica placa video mai mica de 528 Mb ceva gen starcraft ca grafica?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Al3xander are dreptate. Nu este ea chiar de gamingul anului 2013, dar asta nu inseamna ca nu este buna! Daca ai si un procesor bun (DualCore, sau chiar si SingleCore dar cu frecventa mare >3Ghz) ai putea juca orice joc din 2009 si mai vechi.
De la NFS, LFS, DiRT, Burnout, pana la COD si BF!
Succes happy

| al3xander a răspuns:

Prietene placa video daca este deciata cu 512 MB de memorie este destul de buna. e drept ca nu e de ultima generatie dar iti merg o gramada de jocuri.

| Zeppa03 a răspuns:

Godfather, Mafia, Hitman 2, 3.