| Alecsanndraa a întrebat:

Hey!
Sunt pe vodafone si de fiecare data cand ma suna cineva el aude o melodie ...cum sa o dezactivez sau macar sa o schimb?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Se pare ca ai activat extraoptiunea MusicTon. Aceasta este gratuita timp de o luna, iar dupa ce acea luna va expira, vei fi tarifat normal (0, 25 euro/luna [fara TVA]). Daca doresti sa-ti schimbi MusicTon-ul vei fi taxat cu 0. 90 Euro.
Te sfatuiesc sa-l lasi asa...
O zi buna! happy

| Andr3yCzz a răspuns:

1. Suna La *100# si cauti pe acolo sonerii la apel (sau asa ceva)
2. Poti intreba Pe Cei de la Vodafone!