| aaabbbcccc999 a întrebat:

Am introdus noi fonturi (nu cele normale din windows) si am facut o coperta pentru CD cu acele fonturi. La xerox nu au iesit fonturile pe cu care am scris ci fonturile normale. Am facut un mic experiment si am sters un font care nu era din windows si am vazut ca documentul din Word avea acelasi scris. Chiar nu pot face nimic cu privire la asta? Eu pun documentul pe stick.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai daca esti papagus... Calculatorul ala de la xerox trebuie sa aiba aceleasi fonturi ca ale tale! Le are? Nu!