| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de cineva care e specializat in calculatoare sa ma ajute cu ceva. Totul este cu scop educativ. Daca sunteti interesati lasati id vostru intr-un mesaj. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| eviltwinnn a răspuns:

Instaleaza un antivirus (bitdefender daca ai un pc cat de cat bun).

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu crezi ca ai mai multe sanse daca ai spune direct?

| eviltwinnn a răspuns:

Spune despre ce e vorba sa stiu daca te pot ajuta.

| anonim_4396 explică (pentru eviltwinnn):

Ca sa raspund la intrebare: Am niste probleme cu cativa copii care se cred -mare hackeri- si intra in pc altora datorita unui joc. Le afla ip etc. Vreau sa invat cum sa-mi protejez pc. Cine este interesat sa lase id lui itr-un mesaj la mine pe profil. Multumesc anticipat!*

| anonim_4396 explică (pentru eviltwinnn):

Nu e numai de antivirus dar mersi oricum.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Despre ce joc e vorba?

| eviltwinnn a răspuns (pentru anonim_4396):

Instaleaza un antivirus (bitdefender daca ai un pc cat de cat bun).