| challenger a întrebat:

am o camera foto compacta Fujifilm Finepix jz100, mi-a scapat din mana in timp ce era pornita. Obiectivul pare sa fie ok ( cateva mici zgarieturi ), insa display-ul inainte sa fac poza imi vede culorile alb-violet si uneori dungi, dar daca relizez poza sau intru in meniu reda toate culorile. Problema apare inainte de a face poza. Ce sa fac in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| SebyBoss210 a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ai cumparat-o si o sa iti zica ei daca e de cand ai scapat-o sau daca are altceva.Bafta
! happy