| Anticus_Megasxlr_1999 a întrebat:

am o intrebare despre prizee! adica siteul ala francez.

1. Mi-am facut cont
2. Mi l-am activat
3. am inceput sa ma joc
si dupa 5 minute apare o chestie care ma enerveaza, ce sa fac cu ea cum o pot inchide?

3 răspunsuri:
| Shobo91 a răspuns:

Asa e, renunta, nu are rost sa-ti irosesti timpul degeaba! bafta

| numelemeurazvan a răspuns:

Te`ai inregistrat pe prizee ca sa-ti dea bani aia sau doar asa de distractie ..pentru ca daca astepti sa-ti dea aia ceva degeaba eu m`am jucat pe site-il ala timp de 5 ani zi de zi si am facut o groaza de bani si nu mi-a dat nimeni nimic...

| MihaelaDart a răspuns (pentru numelemeurazvan):

Pentru ca accesul spre Romania a fost blocat din 2007, de-asta nu ai primit nimic.