| VuraRaresDarius a întrebat:

Am o intrebare : Unde mai pot gasi un KINECT SENSOR nou?

4 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Tu te referi la tot kinectul sau doar o piesa dinauntru? pentru piese vezi siteuri de pe china, pentru tot gadgetul, evomag, eMAG, pc garage si mai sunt o groaza.

| VuraRaresDarius explică (pentru Tudy000):

Vreau un site romanesc...Cu Kinect-ul Sensor, Fara Xbox! Xbox Am deja si vreau sa ii atasez si un KINECT! Intelegi? Nu stii un site romanesc pentru ce vreau eu?

| Tudy000 a răspuns (pentru VuraRaresDarius):

Pai ti-am zis vreo 3 in vechiul raspuns, Emag.ro,PcGarage.ro,Evomag.ro,daca e ok da si funda pls.

| VuraRaresDarius explică (pentru Tudy000):

Pe site-urile astea este pachetul TOT! Include si XBOX! NU MAI VREAU UN ALT XBOX