| DenyDenysaa a întrebat:

am o pagina pe facebook si as vrea sa imi schimb numele...cum fac asta...sa fie explicit raspunsuk,

Răspuns Câştigător
| M4riusT a răspuns:

Hey... Te duci la setarile contului si acolo va aparea numele actual si in dreptul numelui dai editeaza si acolo inlocuiesti numele. apoi mai in jos la parola bagi parola contului dupa aia dai salveaza modificarile. Succes!

1 răspuns:
| RazvyP a răspuns:

Pai, daca are peste 200 de like-uri nu mai poti schimba numele. Dar daca nu are dai la setari si editezi numele.