| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. am apasat odata pe ceva si acum pe toate site`urile pe care intru se vede cu zoom si nu prea pot sa umblu. Cum sa remediez problema? Funda big grin Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| angel_2962 a răspuns:

Bunaaa! Am patit si eu asta laughing
... pai apasa tasta ctrl si tasta underline [de`odata] big grin
Sper ca te-am ajutat! wave :*

6 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

CTRL+0 (revine la marimea de 100% a paginii - pentru restul CTRL+ + sau CTRL+-)
si apoi intri pe http://www.tutorialepc.ro si dai un like ca te am ajutat, iar cu okazia asta poate mai gasesti si alte lucruri interesante.

| κλάους a răspuns:

Pentru Google Chrome: Apasa pe butonul cu acea cheie si dupa aceea ai acolo o optiune Zoom, iar langa ea doua butoane (Stanga si dreapta). Apesi pe Stanga

Sau, poti sa ti apasat pe CTRL si sa dai in jos de rotita de al mause. Bafta.

| AlexandraFoo a răspuns:

Pai cred ca ai apasat Ctrl si + in acelasi timp, nu-i asa? Pai Apesi Ctrl si - in acelasi timp pana cand se vede cum trebuie. Sper ca te-am ajutat.
P.S.: Si mie mi s-a intamplat! happy

| nadyank a răspuns:

Sau tii ctrl apasat si dai scroll de la mouse happy

| AnaMaria1453 a răspuns:

Dai Ctrl=Control si apoi dai pe + dar de odata (Ctrl + +) funda?

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Apasa pe ctr si + in acelasi timp... funda"?